Playa del Carmen od 36 749 Kč
Zobrazit zájezdy

Mexiko: Playa del Carmen z Prahy, či Vídně v září na 10 dní s All inclusive za 21 790 Kč!

Playa del Carmen (Viva Wyndham Azteca 4*)
za 21 790 Kč
prodejce Invia.cz
termín 27. 9. - 6. 10. 2019
doprava Letecky z Prahy, z Vídně
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Mexiko: Playa del Carmen z Prahy, či Vídně v září na 10 dní s All inclusive za 21 790 Kč!

Hotel Viva Wyndham Azteca leží v turisticky vyhledávaném oblasti Playa del Carmen. Písečná pláž je přímo před hotelem. Restaurace, bary či obchody jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 32 °C a teplota vody kolem příjemných 29 °C. Měna - Mexické peso. Časový posun - 7 hodin.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, 2 bazény Wi-Fi ve veřejných prostorech, fitness centrum, sauna a vířivka, dětský klub tenisový kurt, welness centrum, salon krásy, půjčovna aut, konferenční místnost, golfové hřiště, prádelna a čistírna, lékař na telefonu, obchod se suvenýry, směnárna, parking, obchod, divadlo, bankomat.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, klimatizace, balkon, minibar, pracovní stůl, minilednice, TV, Wi-Fi, telefon.

Playa del Carmen je označována za srdce Mayské riviéry s nejkrásnějšími plážemi. Můžete zde relaxovat na plážích, šnorchlovat, potápět se, navštívit muzea, objevovat ruiny mayských měst nebo využít jeho strategické pozice s letištěm a přístavem pro cestování po poloostrově Yucatán a přilehlých ostrovech. Na své si zde přijde opravdu každý.

Tipy na výlety: mayské pyramidy El Rey, vyhlídka Torre Escénica, plavání s delfíny v Daulphinaris Cancún, večeře na historické pirátské lodi Captain Hook, cancúnské bleší trhy, nejkrásnější pláže se nachází na severním cípu Cancúnu, Riviera Maya, šnorchlování a potápění na druhém největším bariérovém útesu na světě.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů