Znojmo od 2 590 Kč
Zobrazit zájezdy

Na prodloužený víkend do Znojma! Pobyt s polopenzí pro 2 osoby na 3 dny za 2 390 Kč! Sleva 51 %!

Znojmo (Hotel Bax 3*)
za 2 390 Kč
prodejce HyperSlevy.cz
termín Od dnes do 1. 5. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Na prodloužený víkend do Znojma! Pobyt s polopenzí pro 2 osoby na 3 dny za 2 390 Kč! Sleva 51 %!

Hotel Bax se nachází na předměstí Znojma, které je častým cílem nejen milovníků vína. Hotel nabízí ubytování v nově modernizovaných nekuřáckých pokojích s vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi připojením. Parkování je možné u objektu zdarma. 

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 3 dny, stravování během polopenze, 1× welcome drink, 1× lahev kvalitního vína Znovín Znojmo, 1× poukaz do restaurace (100 Kč), průvodce Moravská a znojemská vinařská cyklostezka, 10 % sleva do rakouských termálních lázní.

Tipy na výlety: kostel sv. Mikuláše, Radniční věž, Vlkova věž, Morový sloup, Rotunda sv. Kateřiny, Znojemský hrad, Zámek Vranov nad Dyjí, Loucký klášter ve Znojmě,  hrad Bítov.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů