Jasná od 3 055 Kč
Zobrazit zájezdy

Nízké Tatry pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí a vstupem do wellness za 3 690 Kč!

Jasná (Ostredok 3*)
za 3 690 Kč
prodejce SlevaDne
termín Od dnes do 28. 11. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Nízké Tatry pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí a vstupem do wellness za 3 690 Kč!

Hotel Ostredok se nachází ve městečku Jasná v národním parku Nízké Tatry. 

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 3 dny, stravování formou polopenze, vstup do wellness, dítě do 3 let zdarma, sleva 20% na masáže, Liptov Card, parkování, Wi-Fi připojení. 

Nízké Tatry jsou známy svou rozmanitostí. V současnosti jsou druhým nejnavštěvovanějším pohořím na Slovensku. Navštívit je lze v jakémkoliv ročním období, jelikož nabízí nepřeberné množství různých aktivit - běžecké stopy, sjezdovky, horské tůry, krátké procházky, termální prameny, galerie i památky.

Tipy na výlety: Demänovská jeskyně svobody, Tarzánie - Jasná, Ski areál Jasná, horská bobová dráha, Thermal Park Bešeňová, Aquapark Liptovský Mikuláš, Važecká jeskyně, muzeum Liptovské vesnice v Pribylině, Keltské osídlení, zimní středisko Zahrádky, Partizánské bunkry, Štrbské pleso, galerie P. M. Bohúňa, Vlkolínec.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů