Jasná od 2 428 Kč
Zobrazit zájezdy

Nízké Tatry pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí a vstupem do wellness za 3 690 Kč!

Jasná (Ostredok 3*)
za 3 690 Kč
prodejce SlevaDne
termín Od dnes do 28. 11. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Nízké Tatry pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí a vstupem do wellness za 3 690 Kč!

Hotel Ostredok se nachází ve městečku Jasná v národním parku Nízké Tatry. 

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 3 dny, stravování formou polopenze, vstup do wellness, dítě do 3 let zdarma, sleva 20% na masáže, Liptov Card, parkování, Wi-Fi připojení. 

Nízké Tatry jsou známy svou rozmanitostí. V současnosti jsou druhým nejnavštěvovanějším pohořím na Slovensku. Navštívit je lze v jakémkoliv ročním období, jelikož nabízí nepřeberné množství různých aktivit - běžecké stopy, sjezdovky, horské tůry, krátké procházky, termální prameny, galerie i památky.

Tipy na výlety: Demänovská jeskyně svobody, Tarzánie - Jasná, Ski areál Jasná, horská bobová dráha, Thermal Park Bešeňová, Aquapark Liptovský Mikuláš, Važecká jeskyně, muzeum Liptovské vesnice v Pribylině, Keltské osídlení, zimní středisko Zahrádky, Partizánské bunkry, Štrbské pleso, galerie P. M. Bohúňa, Vlkolínec.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů