Jižní Morava od 1 140 Kč
Zobrazit zájezdy

Pálava pro 2 osoby na 3 dny za 1 999 Kč! Sleva 56 %!

Jižní Morava (Penzion jako víno 3*)
za 1 999 Kč
prodejce SlevaDne
termín Od dnes do 31. 5. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Pálava pro 2 osoby na 3 dny za 1 999 Kč! Sleva 56 %!

Penzion jako víno se nachází ve vinařské oblasti Pálava, v obci Bulhary u Lednice. Pálava je nejteplejší a nejsušší oblastí v České republice. Má téměř středomořský ráz. Krajina plná úrodných polí, vinic a vápencových skal. Ubytování je v pokojích s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou.

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 3 dny, láhev moravského vína na pokoj, zapůjčení 2 ks koloběžek na 1 den, 10% sleva do Aqualandu Moravia, parkování, mapy okolí pro kola a koloběžky, Wi-Fi připojení.

Tipy na výlety: archeopark Pavlov, zřícenina hradu Děvičky, Mikulov, archeologické muzeum Dolní Věstonice, Lednicko-valtický areál, Valtice, zámek Lednice.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů