Jižní Morava od 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Pálava pro 2 osoby na 3 dny za 1 999 Kč! Sleva 56 %!

Jižní Morava (Penzion jako víno 3*)
za 1 999 Kč
prodejce SlevaDne
termín Od dnes do 31. 5. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Pálava pro 2 osoby na 3 dny za 1 999 Kč! Sleva 56 %!

Penzion jako víno se nachází ve vinařské oblasti Pálava, v obci Bulhary u Lednice. Pálava je nejteplejší a nejsušší oblastí v České republice. Má téměř středomořský ráz. Krajina plná úrodných polí, vinic a vápencových skal. Ubytování je v pokojích s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou.

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 3 dny, láhev moravského vína na pokoj, zapůjčení 2 ks koloběžek na 1 den, 10% sleva do Aqualandu Moravia, parkování, mapy okolí pro kola a koloběžky, Wi-Fi připojení.

Tipy na výlety: archeopark Pavlov, zřícenina hradu Děvičky, Mikulov, archeologické muzeum Dolní Věstonice, Lednicko-valtický areál, Valtice, zámek Lednice.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů