Plavba lodí - Francie, Španělsko, Itálie, Malta na 8 dní s plnou penzí za 15 970 Kč! 54 % sleva!

Malta, Menorca, Itálie, Francie (MSC Opera)
za 15 970 Kč
prodejce Invia.cz
termín 30. 9. - 7. 10.
doprava Vlastní z Prahy
strava s plnou penzí
typ zájezdu plavby lodí
Zobrazit nabídku

Jdete pozdě... Podívejte se na podobné nabídky

Nastavte si hlídač akcí a výhodné nabídky vám neuniknou!

Plavba lodí - Francie, Španělsko, Itálie, Malta na 8 dní s plnou penzí za 15 970 Kč! 54 % sleva!

Luxusní výletní loď MSC Opera vyplouvá z Marseille na okružní plavbu se zastávkami v Marseille, Menorce (španělský ostrov), Caligari (Itálie), Maltě, Messině, Janovu a Neapolu (Itálie).

Ubytování je v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. 

Strava na palubě: Rozšířená plná penze - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny a půlnoční bufet, nápoje - čaj, káva, voda z automatu v rautové restauraci po celý den, galavečeře a přípitek s kapitánem. 

Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, bezplatné zapůjčení plážových osušek, účast na všech akcích pořádaných na palubě – animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod.

Využijte tento zájezd s 54% slevou! Hodnocení zájezdu je 9,3! Cena nezahrnuje dopravu do místa odjezdu z Marseille. Lze využít vlastní dopravu nebo přímou leteckou linku z Prahy do Marseille se společností Volotea.

Marquette

Marquette


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.