Malta od 4 472 Kč
Zobrazit zájezdy

Plavba lodí - Francie, Španělsko, Itálie, Malta na 8 dní s plnou penzí za 15 970 Kč! 54 % sleva!

Malta (MSC Opera)
za 15 970 Kč
prodejce Invia.cz
termín 30. 9. - 7. 10.
doprava Vlastní z Prahy
strava s plnou penzí
typ zájezdu plavby lodí
Zobrazit nabídku
Plavba lodí - Francie, Španělsko, Itálie, Malta na 8 dní s plnou penzí za 15 970 Kč! 54 % sleva!

Luxusní výletní loď MSC Opera vyplouvá z Marseille na okružní plavbu se zastávkami v Marseille, Menorce (španělský ostrov), Caligari (Itálie), Maltě, Messině, Janovu a Neapolu (Itálie).

Ubytování je v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. 

Strava na palubě: Rozšířená plná penze - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny a půlnoční bufet, nápoje - čaj, káva, voda z automatu v rautové restauraci po celý den, galavečeře a přípitek s kapitánem. 

Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, bezplatné zapůjčení plážových osušek, účast na všech akcích pořádaných na palubě – animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod.

Využijte tento zájezd s 54% slevou! Hodnocení zájezdu je 9,3! Cena nezahrnuje dopravu do místa odjezdu z Marseille. Lze využít vlastní dopravu nebo přímou leteckou linku z Prahy do Marseille se společností Volotea.

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů