Krakow od 899 Kč
Zobrazit zájezdy

Pobyt v Krakově pro 2 osoby na 3 dny se snídaněmi za 2 287 Kč!

Krakow (Daisy Superior 3*)
za 2 287 Kč
prodejce HyperSlevy.cz
termín Do 30. 12. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Pobyt v Krakově pro 2 osoby na 3 dny se snídaněmi za 2 287 Kč!

Krakov je jedním z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších měst Polska. Po dobu několika staletí bylo toto město také hlavním městem Polska a sídlem polských králů. Je zde plno barů, historických památek, uměleckých děl, galerií a parků. Hotel Daisy Superior se nachází v překrásné a velmi žádané čtvrti Krakova u Decjusz parku, Wolského lesa a řeky Rudawy.

Cena zahrnuje: ubytování na 3 dny pro 2 osoby, snídaně, neomezený vstup do bazénu, vstup do sauny, 2 hodiny stolního tenisu, 20 % sleva na billiard, 20 % sleva na vstup do fitness a tureckých lázní, 15 % sleva na vstup do aquaparku a 10 % sleva na masáž.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, kavárna, bazén, sauna, WiFi připojení, wellness centrum.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, TV,  DVD přehrávač.

Tipy na výlety: královský hrad Wawel, Hlavní náměstí Rynek Glowny, gotická brána Barbakan, park Decjusza, letecké muzeum (Muzeum Lotników), Kopiec Kościuszki.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů