Algarve od 14 749 Kč
Zobrazit zájezdy

Portugalsko z Vídně za 7 883 Kč

Algarve (Calema 3*)
za 7 883 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 17. 10. - 24. 10. 2018
doprava Letecky z Vídně
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Portugalsko z Vídně za 7 883 Kč

Apartmánový hotel Calema se nachází ve velmi oblíbené lokalitě Algarve v letovisku Monte Gordo. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 250 m. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 25 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, kavárna, bar, venkovní i krytý bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, vířivka, TV místnost, Wi-Fi, fitness studio, kulečník, sauna, parní lázeň, masáže, solárium, půjčovna kol.

Vybavení pokoje: sprcha, vana a WC, u většiny pokojů je balkon či terasa, lednice, mikrovlnná trouba, klimatizace, topení, TV, telefon, Wi-Fi a trezor, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Algarve je známé svou divkou přírodou, nádhernými plážemi a kopcovitou krajinou. Ná západě a jihu je ohraničené Atlantským oceánem, na severu sousedí s Alentejo a na východě je řekou Guadiana oddělené od Andalusie.

Tipy na výlety: Mys svatého Vincence s majákem, město Silves či Lagos, skalní útvary Ponta de Piedade, cca 4 km dlouhá pláž s písečnými dunami Meia Praia, pohoří Monchique, vesnička Odeceixe.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů