Česká republika od 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Posázaví pro 2 soby na 3 dny s polopenzí + zapůjčením pramic a koloběžek za 2 990 Kč!

Sázava (Hotel Sázavský Ostrov 3*)
za 2 990 Kč
prodejce SlevaDne
termín Od dnes do 31. 10. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu aktivní dovolená
Zobrazit nabídku
Posázaví  pro 2 soby na 3 dny s polopenzí + zapůjčením pramic a koloběžek za 2 990 Kč!

Hotel Sázavský Ostrov je obklopen překrásnou přírodou středního Posázaví. V areálu je možné si zapůjčit lodě Bisport, dále je pro klienty možné využívat sportoviště na volejbal, malý fotbal nebo nohejbal.

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 3 dny, stravování formou polopenze, dítě do 5 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma, parkování, Wi-Fi zdarma, zapůjčení pramic na projížďku na 1 hodinu a koloběžek na projížďku na 2 hodiny.

Tipy na výlety: Sázavský klášter, Huť František, zámek Konopiště, rozhledna Špulka, hrad Český Šternberk, zámek Kácov, zámek Konopiště a zámek Jemniště.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů