Londýn od 8 290 Kč
Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezd do Londýna se silvestrovskými oslavami na 4 dny/ 1 noc za 3 290 Kč!

Londýn (3*)
za 3 290 Kč
prodejce Invia.cz
termín 30. 12. 2019 - 2. 1. 2020
doprava Autobusem z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu poznávací zájezdy
Zobrazit nabídku
Poznávací zájezd do Londýna se silvestrovskými oslavami na 4 dny/ 1 noc za 3 290 Kč!

Londýn je kosmopolitní město, které stále láká mnoho turistů. Není čemu se divit má toho mnoho, co může nabídnout všem věkovým kategoriím. Nyní máte příležitost jej zažít v bujarých silvestrovských oslavách.

Program: 

1. den: Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
2. den: Příjezd do Londýna v dopoledních hodinách. Přejezd na hotel a ubytování. Následuje prohlídka Londýna s průvodcem. Navštívíte čtvrť Westminster se slavným Big Benem, Downing Street, Čínskou čtvrť, Picadilly Circus a Buckinghamský palác. Následuje osobní volno. Po novoročním ohňostroji je zajištěn transfer na hotel v 00:45.
3. den: Po pozdní snídani následuje opět oprohlídka Londýna s průvodcem, během které uvidíte místa jako Tower Bridge, Millenium Bridge, katedrálu Sv. Pavla a královskou čtvrť Greenwich. Odpoledne individuální program. Odjezd z Londýna v pozdějších večerních hodinách.
4 den: Návrat do Prahy v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, trajekt, 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě, služby průvodce, ubytování v hotelu Heathrow Terminal 5 se snídaní.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů