Paříž od 4 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezd do Paříže a Versailles se snídaní v březnu za 2 850 Kč!

Paříž (2*)
za 2 850 Kč
prodejce Invia.cz
termín 18. 3. - 22. 3. 2020
doprava Autobusem z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Pardubic
strava se snídaní
typ zájezdu poznávací zájezdy
Zobrazit nabídku
Poznávací zájezd do Paříže a Versailles se snídaní v březnu za 2 850 Kč!

Užijte si jedinečnou atmosféru Paříže v jarním období a nechte se uchvátit interiérem zámku ve Versailles s jeho překrásnými rozlehlými zahradami. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář ABC Tours.

Program:
1. den
 - Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Příjezd do Paříže, okružní jízda kolem nejstarší pařížské univerzity Sorbonny, Pantheonu, Lucemburských zahrad, boulevardu Saint Michel, římských lázní Cluny, boulevardu Saint Germain, Justičního paláce, mostu Pont Neuf, Louvru, Musée d’Orsay, Poslanecké sněmovny, mostu Alexandra III, Invalidovny s možnou fotopauzou, École Militaire a Champ-de-Mars, Eiffelovy věže (možnost výstupu). Následovat bude plavba lodí po Seině, procházka po Champs Élysées k Vítěznému oblouku. Individuální volno.Dále společná návštěva náměstí Svornosti, Tuilerijských zahrad, chrámu Madeleine a Muzea parfémů Fragonard (možnost zakoupení originálních francouzských parfémů za tovární ceny).

3. den - Přejezd do Versailles, prohlídka barokní rezidence s fotnánovým představení vodního muzikálu. ÚPřesun vlakem do Paříže a návštěva Louvre. Procházka kolem Palais Royale do čtvrti Grand Boulevards, budovy Burzy, Opéry Garnier. Ve večerních hodinách okružní jízda autobusem až do čtvrti Montparnasse, kde navštívíte nejvyšší mrakodrap Paříže Tour Montparnasse, který nám nabídne výhled na osvětlenou noční Paříž. Odjezd do ČR ve večerních hodinách.

4. den: Po snídani se přesuneme ke hřbitovu Pere Lachaise - prohlídka významného pařížského hřbitova. Podvečer strávíte na Champs Elysées. Okružní plavba na lodičkách.

5. den: Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Cena zahrnuje: dopravu luxusním autobusem, ubytováni na 2 noci se snídaní, služby zkušeného průvodce a pojištění CK proti úpadku.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů