Řím od 1 530 Kč
Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezd do Říma v listopadu na 5 dní/ 2 noci za 3 599 Kč!

Řím (3*)
za 3 599 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 13. 11. - 17. 11. 2019
doprava Autobusem z Prahy, z Brna, z Bratislavy
strava bez stravy
Zobrazit nabídku
Poznávací zájezd do Říma v listopadu na 5 dní/ 2 noci za 3 599 Kč!

Program zájezdu:

1. den: odjezd z ČR v odpoledních hodinách.
2. den: příjezd do Říma v ranních hodinách. Prohlídjka Vatikánu a  vatikánských muzeí. Prohlídka Říma s průvodcem. Uvidíte Andělský hrad, oltář Ara Pacis zasvěcený římské bohyni míru, Augustovo mauzoleum v blízkosti náměstí Spagna, Piazza del Popolo, kde je možné vidět zbytky původního opevnění města, a Španělské náměstí. Ve večerních hodinách odjezd na hotel.
3. den: Uvidíte překrásné baziliky Santa Maria Maggiore a Santa Maria degli Angeli na Piazza della Repubblica, pahorek Colle Quirinale, skvostnou Fontánu di Trevi z 18. století, Pantheon a další.Ve večerních hodinách odjezd na hotel.
4. den: uvidíte mnoho dalších významných památek jako je Largo di Torre Argentina, tržiště Campo de' Fiori, Benátský palác, památník Viktora Emanuela II. a Kapitol. Odpoledne bude volný program. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.
5. den: příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů