Stavros od 5 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Chalkidiki z Vídně v září na 7 nocí/ 8 dní za 5 653 Kč!

Stavros (Studia Stella 2*)
za 5 653 Kč
prodejce Invia.cz
termín 7. 9. - 14. 9. 2020
doprava Letecky z Vídně
strava bez stravy
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Řecko: Chalkidiki z Vídně v září na 7 nocí/ 8 dní za 5 653 Kč!

Villa Stella se nachází v letovisku Stavros (Chalkidiki) v Řecku. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 90 m od hotelu. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v okolí hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem příjemných 24 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení studia: koupelna s WC, balkon, kuchyňský kout, rozkládací pohovka, TV, Wi-Fi připojení, klimatizace.

Chalkidiki, řecký poloostrov, který je tvořen třemi výběžky a omýván Egejským mořem. Nejen milovníci antické historie si zde přijdou na své. Chalkidiki nabízí také romantické zátoky a průzračné moře. Rodiny s dětmi potěší pozvolný vstup do moře a mladé noční život. O současné situaci si můžete přečíst také zde.

Tipy na výlety: Thessaloniki, bájný Olymp, hora Athos, pevnost Prosforio, kláštery (Megasti lavra, Vatopedi, Iviron a Chilandar), ostrov Thassos, město Larissa.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 299 Kč a z Brna za 199 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů