Stavros od 8 960 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Chalkidiki z Vídně v září na 7 nocí/ 8 dní za 5 653 Kč!

Stavros (Studia Stella 2*)
za 5 653 Kč
prodejce Invia.cz
termín 7. 9. - 14. 9. 2020
doprava Letecky z Vídně
strava bez stravy
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Řecko: Chalkidiki z Vídně v září na 7 nocí/ 8 dní za 5 653 Kč!

Villa Stella se nachází v letovisku Stavros (Chalkidiki) v Řecku. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 90 m od hotelu. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v okolí hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem příjemných 24 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení studia: koupelna s WC, balkon, kuchyňský kout, rozkládací pohovka, TV, Wi-Fi připojení, klimatizace.

Chalkidiki, řecký poloostrov, který je tvořen třemi výběžky a omýván Egejským mořem. Nejen milovníci antické historie si zde přijdou na své. Chalkidiki nabízí také romantické zátoky a průzračné moře. Rodiny s dětmi potěší pozvolný vstup do moře a mladé noční život. O současné situaci si můžete přečíst také zde.

Tipy na výlety: Thessaloniki, bájný Olymp, hora Athos, pevnost Prosforio, kláštery (Megasti lavra, Vatopedi, Iviron a Chilandar), ostrov Thassos, město Larissa.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 299 Kč a z Brna za 199 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů