Parga od 13 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Epirus z Prahy na 11 nocí za 6 950 Kč! Odlet již 6. 9. 2019!

Parga (Studia Garden 3*)
za 6 950 Kč
prodejce Invia.cz
termín 6. 9. - 17. 9. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
Zobrazit nabídku
Řecko: Epirus z Prahy na 11 nocí za 6 950 Kč! Odlet již 6. 9. 2019!

Studia Garden se nachází v centru letoviska Párga v oblasti Epirus v Řecku. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 880 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem příjemných 25 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie. Dítě do 12 let zdarma.

Vybavení studií: vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasa, trezor (za poplatek), klimatizace (za poplatek), kuchyňský kout, Wi-Fi připojení.

Epirus leží na severozápadě Řecka. Jedná se o klidný a turisty stále ještě příliš neobjevený region. Ideální místo pro milovníky horolezectví, raftingu, ale zároveň i pro ty, kteří si chtějí užít příjemnou a klidnou dovolenou.

Tipy na výlety: městečko Metsovo, věštírna - Dodoni, pohoří Astrakas v oblasti Zagoria, Ioánnina, Syvota, pláže Karvouno, Bella Vraka či Mega Ammos.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů