Epirus od 3 091 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Epirus z Prahy na 15 dní za 7 990 Kč!

Epirus (Ionio 2*)
za 7 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 18. 6. - 2. 7. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Epirus z Prahy na 15 dní za 7 990 Kč!

Villa Ionio se nachází v centru letoviska Ammoudia v oblasti Epirus v Řecku. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 250 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 29 °C a teploty vody kolem příjemných 22 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie. Dítě do 12 let zdarma.

Ubytování: studio s vlastním sociálním zařízením, balkon nebo terasa, klimatizace, kuchyňský kout, TV.

Epirus leží na severozápadě Řecka. Jedná se o klidný a turisty stále ještě příliš neobjevený region. Ideální místo pro milovníky horolezectví, raftingu, ale zároveň i pro ty, kteří si chtějí užít příjemnou a klidnou dovolenou.

Tipy na výlety: městečko Metsovo, věštírna - Dodoni, pohoří Astrakas v oblasti Zagoria, Ioánnina, Syvota, pláže Karvouno, Bella Vraka či Mega Ammos.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů