Kalymnos od 12 590 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Kalymnos z Prahy na 12 dní s polopenzí za 8 950 Kč! Odlet již zítra!

Kalymnos (Hotel Vouros Palace 3*)
za 8 950 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 28. 6. - 9. 7. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Kalymnos z Prahy na 12 dní s polopenzí za 8 950 Kč! Odlet již zítra!

Hotel Vouros Palace se nachází poblíž centra Masouri na malém a klidném řeckém ostrově Kalymnos. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 50 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 29 °C a teploty vody kolem osvěžujících 23 °C. Měna - Euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení ubytování: recepce, parkoviště, restaurace, kavárna, terasa na opalování s lehátky zdarma,kuchyně, Wi-Fi zdarma, minilednička, klimatizace, trezor, koupelna, TV, dětská postýlka na vyžádání zdarma, balkon s výhledem na moře.

Kalymnos je malý ostrůvek poblíž ostrova Kos. Bude ideálním místem pro ty, kteří se chtějí vyhnout velkým rušným letoviskům a strávit dovolenou v klidném prostředí odpočinkem a relaxací u moře.

Tipy na výlety: vesnička Vathy, továrna na zpracování mořských hub, kostel sv. Savva, pláže (Massouri, Kantouni či Emporio).

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů