Lefkos od 12 508 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Karpathos z Prahy na 11 dní za 5 990 Kč! Výborné hodnocení!

Lefkos (White Castle 2*)
za 5 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 25. 6. - 5. 7. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Karpathos z Prahy na 11 dní za 5 990 Kč! Výborné hodnocení!

Studia White Castle se nachází poblíž lcesničky Lefkos na řeckém ostrově Karpathos. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 350 m od hotelu. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v okolí hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem příjemných 24 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení apartmánu: dvě lůžka a přistýlka, vlastní sociální zařízení, kuchyňským kout, klimatizace (za příplatek), Wi-Fi, dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Karpathos leží mezi Rhodosem a Krétou. Tento ostrov nabízí kontrast divoké horské přírody a romantických pláží. Dovolená zde je vhodná spíše ty, co si chtějí užít klidnou dovolenou bez přelidněných letovisek a milovníky vodních sportů.

Tipy na výlety: hlavní město Pigadia,vesničky (Aperi, Volada a Lastos), nejvyšší vrch Karpathosu Kali Limni, Diafany, Olympos, horská vesnička Menetes.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů