Lefkos od 11 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Karpathos z Prahy na 11 dní za 5 990 Kč! Výborné hodnocení!

Lefkos (White Castle 2*)
za 5 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 25. 6. - 5. 7. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Karpathos z Prahy na 11 dní za 5 990 Kč! Výborné hodnocení!

Studia White Castle se nachází poblíž lcesničky Lefkos na řeckém ostrově Karpathos. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 350 m od hotelu. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v okolí hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem příjemných 24 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení apartmánu: dvě lůžka a přistýlka, vlastní sociální zařízení, kuchyňským kout, klimatizace (za příplatek), Wi-Fi, dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Karpathos leží mezi Rhodosem a Krétou. Tento ostrov nabízí kontrast divoké horské přírody a romantických pláží. Dovolená zde je vhodná spíše ty, co si chtějí užít klidnou dovolenou bez přelidněných letovisek a milovníky vodních sportů.

Tipy na výlety: hlavní město Pigadia,vesničky (Aperi, Volada a Lastos), nejvyšší vrch Karpathosu Kali Limni, Diafany, Olympos, horská vesnička Menetes.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů