Acharavi od 8 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Korfu z Prahy na 5 dní za 3 990 Kč!

Acharavi (Villa Stefania 3*)
za 3 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 8. 6. - 12. 6. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Korfu z Prahy na 5 dní za 3 990 Kč!

Villa Stefania se nachází v letovisku Acharavi na řeckém ostrově Korfu. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 80 m od ubytování. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v okolí ubytování. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 29 °C a teploty vody kolem příjemných 22 °C. Měna – euro. Časový posun +1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení studia: vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, lednice a elektrický vařič.

Korfu je nejsevernější z Jónských ostrovů v Řecku. Ostrov se stal velmi oblíbenou turistickou destinací a to nejen kvůli krásným plážím, ale také díky krásné zelené přírodě a vápencovým kopcům. Ostrov Korfu je také označován za "Smaragdový ostrov" a to právě kvůli tomu, že patří mezi jeden z nejzelenějších ostrovů Řecka.

Tipy na výlety: Corfu Golf & Country Klub, Palác Achillion, městečko Benitses, město Korfu, ostrov Paxos, Parga, Diaplo, Modrá laguna, aquapark Hydropolis, pláž Glyfada.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů