Marmari od 12 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Kos z Bratislavy na 7 nocí se snídaní za 8 990 Kč! Odlet 28. 8. 2019!

Marmari (Hotel Hermes 2*)
za 8 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 28. 8. - 4. 9. 2019
doprava Letecky z Bratislavy
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Kos z Bratislavy na 7 nocí se snídaní za 8 990 Kč! Odlet 28. 8. 2019!

Hotel Hermes se nachází poblíž centra Marmari na řeckém ostrově Kos. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 1000 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem osvěžujících 24 °C. Měna - Euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: recepce, hotelová hala s TV/sat., bar, restaurace. V zahradě bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, Wi-Fi.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén, lednice, telefon, klimatizace zdarma, TV, trezor, balkon.

Kos je známý svou rozmanitostí. Jsou tu nádherné pláže, průzračné moře, hory a mnoho památek. Při zapůjčení auta jej můžete během pobytu projet celý.

Tipy na výlety: horská vesnička Zia, antická nemocnice Asklepion, lodní výlety na ostrov Nisyros nebo do Turecka, Hippokratův platan, vesnička Kefalos a jediný větrný mlýn na ostrově, pláž Banana Beach, město Kos, termální prameny v Agios Fokas, jeskyně Aspri Petra, hrad rytířů Řádu sv. Jana, starověké tržiště Agora.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů