Kefalos od 11 190 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Kos z Bratislavy v srpnu na 7 nocí se snídaněmi za 8 990 Kč!

Kefalos (Hotel Eleni 2*)
za 8 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 14. 8. - 21. 8. 2019
doprava Letecky z Bratislavy
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Kos z Bratislavy v srpnu na 7 nocí se snídaněmi za 8 990 Kč!

Hotel Eleni se nachází v oblasti zvané Kefalos na řeckém ostrově Kos. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 100 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny cca 500m od hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 29 °C a teploty vody kolem osvěžujících 24 °C. Měna - Euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: recepce, hotelový trezor za poplatek, směnárna, úschovna zavazadel, společenská místnost s TV/sat., bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, parkoviště, Wi-Fi v lobby.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, lednice, telefon, klimatizace zdarma, TV, balkon.

Kos je známý svou rozmanitostí. Jsou tu nádherné pláže, průzračné moře, hory a mnoho památek. Při zapůjčení auta jej můžete během pobytu projet celý.

Tipy na výlety: horská vesnička Zia, antická nemocnice Asklepion, lodní výlety na ostrov Nisyros nebo do Turecka, Hippokratův platan, vesnička Kefalos a jediný větrný mlýn na ostrově, pláž Banana Beach, město Kos, termální prameny v Agios Fokas, jeskyně Aspri Petra, hrad rytířů Řádu sv. Jana, starověké tržiště Agora.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů