Marmari od 12 290 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Kos z Bratislavy v září na 7 nocí s polopenzí za 9 390 Kč!

Marmari (Hotel Nina 3*)
za 9 390 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 11. 9. - 18. 9. 2019
doprava Letecky z Bratislavy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Kos z Bratislavy v září na 7 nocí s polopenzí za 9 390 Kč!

Hotel Nina se nachází poblíž centra Marmari na řeckém ostrově Kos. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 600 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem osvěžujících 23 °C. Měna - Euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace a TV koutek. V zahradě bazén, dětské brouzdaliště a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Wi-Fi v lobby hotelu a u bazénu (zdarma).

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén, lednice, telefon, klimatizace zdarma, TV, trezor, balkon.

Kos je známý svou rozmanitostí. Jsou tu nádherné pláže, průzračné moře, hory a mnoho památek. Při zapůjčení auta jej můžete během pobytu projet celý.

Tipy na výlety: horská vesnička Zia, antická nemocnice Asklepion, lodní výlety na ostrov Nisyros nebo do Turecka, Hippokratův platan, vesnička Kefalos a jediný větrný mlýn na ostrově, pláž Banana Beach, město Kos, termální prameny v Agios Fokas, jeskyně Aspri Petra, hrad rytířů Řádu sv. Jana, starověké tržiště Agora.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
  Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

  Nevybrali jste si?

  Podívejte se na

  Další akční nabídky

  Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

  Hlídač akcí