Tigaki od 11 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Kos z Brna na 12 dní s All inclusive za 8 980 Kč! Odlet již zítra!

Tigaki (Villa Andrews 3*)
za 8 980 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 7. 6. - 18. 6. 2019
doprava Letecky z Brna
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Kos z Brna na 12 dní s All inclusive za 8 980 Kč! Odlet již zítra!

Villa Andrews se nachází v centru Tigaki na řeckém ostrově Kos. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 450 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem osvěžujících 22 °C. Měna - Euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, Wi-Fi připojení, bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, zahrada.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, fén, lednice, telefon, klimatizace zdarma, TV, trezor, balkon.

Kos je známý svou rozmanitostí. Jsou tu nádherné pláže, průzračné moře, hory a mnoho památek. Při zapůjčení auta jej můžete během pobytu projet celý.

Tipy na výlety: horská vesnička Zia, antická nemocnice Asklepion, lodní výlety na ostrov Nisyros nebo do Turecka, Hippokratův platan, vesnička Kefalos a jediný větrný mlýn na ostrově, pláž Banana Beach, město Kos, termální prameny v Agios Fokas, jeskyně Aspri Petra, hrad rytířů Řádu sv. Jana, starověké tržiště Agora.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů