Marmari od 12 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Kos z Prahy na 8 dní s Light All inclusive za 7 990 Kč! Odlet již zítra!

Marmari (Hotel Giakalis Natura Resort 3*)
za 7 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 27. 6. - 4. 7. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Kos z Prahy na 8 dní s Light All inclusive za 7 990 Kč! Odlet již zítra!

Hotel Giakalis Natura Resort se nachází v centru Marmari na řeckém ostrově Kos. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 400 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem osvěžujících 22 °C. Měna - Euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepsí, restaurace, bar, Wi-Fi připojení, bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, zahrada, hřiště.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, fén, lednice, telefon, klimatizace zdarma, TV, trezor, balkon.

Kos je známý svou rozmanitostí. Jsou tu nádherné pláže, průzračné moře, hory a mnoho památek. Při zapůjčení auta jej můžete během pobytu projet celý.

Tipy na výlety: horská vesnička Zia, antická nemocnice Asklepion, lodní výlety na ostrov Nisyros nebo do Turecka, Hippokratův platan, vesnička Kefalos a jediný větrný mlýn na ostrově, pláž Banana Beach, město Kos, termální prameny v Agios Fokas, jeskyně Aspri Petra, hrad rytířů Řádu sv. Jana, starověké tržiště Agora.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů