Stalida od 10 390 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Kréta z Prahy na 8 dní/ 7 nocí s all inclusive za 9 990 Kč! Odlet 14. července!

Stalida (Horizon Beach Hotel 4*)
za 9 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 14. 7. - 21. 7. 2020
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Řecko: Kréta z Prahy na 8 dní/ 7 nocí s all inclusive za 9 990 Kč! Odlet 14. července!

Horizon Beach Hotel se nachází v oblasti Stalida na řeckém ostrově Kréta. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 400 m od hotelu. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v okolí hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem příjemných 25 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, výtah v hlavní budově, hlavní restaurace, lobby bar, snack bar u bazénu, TV koutek, terasa, WiFi v lobby zdarma, 2 bazény se slanou vodou, 2 dětská brouzdaliště, u bazénů slunečníky a lehátka zdarma.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén, balkon či terasa, lednice, telefon, klimatizace zdarma, TV, Wi-Fi.

Kréta je známá svou různorodostí. Jsou tu nádherné pláže, průzračné moře, mnoho antických památek i divoké hory. Tento rozlehlý ostrov nabízí jak rušná letoviska plné zábavy a zároveň i klidnější romantické lokality. O současné situaci a aktuálních turistických informacích si můžete přečíst také zde.

Tipy na výlety: soutězka Samaria, maják v Chani, ostrov Gramvoussa s pirátskou pevností, pohoří Dicti, starý klášter v Bali, Heraklion, Agios Nikolaos - malé městečko s jezerem, horská vesnička Anatoli, plošina Lassithi, ostrov Chrissi, pláž Vai, Knossos - královský palác z doby minojské civilizace.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů