Rethymno od 13 150 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Kréta z Prahy na 8 dní s polopenzí za 6 990 Kč!

Rethymno (Gortyna 3*)
za 6 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 21. 6. - 28. 6. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Kréta z Prahy na 8 dní s polopenzí za 6 990 Kč!

Hotel Gortyna se nachází v letovisku Scaleta na řeckém ostrově Kréta. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 300 m. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 29 °C a teploty vody kolem příjemných 23 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 bary, kavárna, venkovní bazén, dětský bazén, tenisový kurt, stolní tenis, potápění, internetový koutek, televizní místnost, parkoviště, Wi-Fi.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén, balkon či terasa, lednice, telefon, klimatizace, trezor, TV.

Kréta je známá svou různorodostí. Jsou tu nádherné pláže, průzračné moře, mnoho památek i divoké hory.

Tipy na výlety: soutězka Samaria, maják v Chani, ostrov Gramvoussa s pirátskou pevností, pohoří Dicti, starý klášter v Bali, Heraklion, Agios Nikolaos - malé městečko s jezerem, horská vesnička Anatoli, plošina Lassithi, ostrov Chrissi, pláž Vai, Knossos - královský palác z doby minojské civilizace.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů