Matala od 12 590 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Kréta z Vídně v srpnu na 8 dní/ 7 nocí s polopenzí za 11 919 Kč!

Matala (Matala Bay 2*)
za 11 919 Kč
prodejce Invia.cz
termín 11. 8. - 18. 8. 2020
doprava Letecky z Vídně
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Řecko: Kréta z Vídně v srpnu na 8 dní/ 7 nocí s polopenzí za 11 919 Kč!

Hotel Matala Bay se nachází v oblasti Matala na řeckém ostrově Kréta. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 450 m od hotelu. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v okolí hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 31 °C a teploty vody kolem příjemných 25 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, Wi-Fi, konferenční místnost, knihovna, bazén.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén, balkon či terasa, lednice, telefon, klimatizace zdarma, TV, Wi-Fi.

Kréta je známá svou různorodostí. Jsou tu nádherné pláže, průzračné moře, mnoho antických památek i divoké hory. Tento rozlehlý ostrov nabízí jak rušná letoviska plné zábavy a zároveň i klidnější romantické lokality. O současné situaci a aktuálních turistických informacích si můžete přečíst také zde.

Tipy na výlety: soutězka Samaria, maják v Chani, ostrov Gramvoussa s pirátskou pevností, pohoří Dicti, starý klášter v Bali, Heraklion, Agios Nikolaos - malé městečko s jezerem, horská vesnička Anatoli, plošina Lassithi, ostrov Chrissi, pláž Vai, Knossos - královský palác z doby minojské civilizace.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 299 Kč a z Brna za 199 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů