Anaxos od 10 459 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Lesbos z Prahy v září na 7 nocí za 7 490 Kč!

Anaxos (Nikos 3*)
za 7 490 Kč
prodejce Invia.cz
termín 17. 9. - 24. 9. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
Zobrazit nabídku
Řecko: Lesbos z Prahy v září na 7 nocí za 7 490 Kč!

Hotel Nikos se nachází v letovisku Anaxos na řeckém ostrově Lesbos. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 10 m od hotelu. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v okolí hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 27 °C a teploty vody kolem příjemných 23 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén, balkon či terasa, lednice, telefon, klimatizace, Wi-Fi, TV, kuchyňský koutek.

Lesbos, třetí největší řecký ostrov, který odolává masové turistice stále. Je rodištěm známé básnířky Sapfó. Ideálním místem pro rodinou dovolenou a odpočinek!

Tipy na výlety: přístav Molyvos, vesnička Agia Paraskevi a Karini, klášter Limonos, hlavní město Mytilene, Plomari - centrum výroby tradičního ouza, zátoka zátoky Kalloni, lázně Eftalou., Roundi - monumentální skalní útvar.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů