Paralia Plateos od 12 360 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Limnos z Prahy na 12 dní s polopenzí za 10 990 Kč! Odlet již 12. 7. 2019!

Paralia Plateos (Nirvana 3*)
za 10 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 12. 7. – 23. 7. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Limnos z Prahy na 12 dní s polopenzí za 10 990 Kč! Odlet již 12. 7. 2019!

Hotel Nirvana se nachází v malém letovisku Plati na řeckém ostrově Limnos. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 100 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupné v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem osvěžujících 24 °C. Měna – Euro. Časový posun +1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: recepce, zahrada, stravování a využití bazénu je zajištěno v resortu Villa Victoria.

Vybavení pokoje: klimatizace (za poplatek), vlastní sociální zařízení, SAT/TV, lednička, varná konvice, balkon nebo terasa.

Limnos se nachází severovýchodní části Egejského moře, jen nedaleko od řecké a turecké pevniny. Je spíše pro milovníky klidu, protože jsou tu pouze menší letoviska, krásné zátoky a nedotčená příroda.

Tipy na výlety: nejvyšší hora Skopia, chrám Kaberoi, vesnička Moudros, hlavní město Miryna, katedrála Agia Triada, kaple Panagia Kakkaviotissa, jezero Alyki, mokřady u osady Kontopouli, vesnice Kontiás, jeskyně Filoktitis.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů