Faliraki od 5 819 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Rhodos z Bratislavy na 7 nocí za 7 120 Kč! Odlet již 13. 9. 2019!

Faliraki (Hotel Tivoli 3*)
za 7 120 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 13. 9. - 21. 9. 2019
doprava Letecky z Bratislavy
strava bez stravy
Zobrazit nabídku
Řecko: Rhodos z Bratislavy na 7 nocí za 7 120 Kč! Odlet již 13. 9. 2019!

Hotel Tivoli se nachází v oblasti Faliraki na řeckém ostrově Rhodos. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 2000 m (doprava hotelovým autobusem). Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem osvěžujících 22 °C. Měna - Euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná spíše pro nenáročnou klientelu a mladé lidi, kteří preferují dovolenu v přátelské uvolněné atmosféře.

Vybavení hotelu: recepce, trezor, restaurace, bar, Wi-Fi, bazén, zahrada.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, balkón nebo terasa, klimatizace, trezor, kuchyň s mini ledničkou.

Rhodos je znám, jako většina řeckých ostrovů, svou nádhernou přírodou s čistými plážemi, průzračným mořem a mnoha historickými památkami.

Tipy na výlety: ostrov Simi, kostel sv. archanděla Michaela, ruiny hradu sv. Jana, jeskyně Koumellos, akropole Lindos, hrady Monolithos a Kritina, maják Prasonisi, opuštěný kláštěr Saint Mark, antické město Kamiros, pláže Mavos Kavos či Fourni.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů