Rhodos od 8 970 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Rhodos z Ostravy na 8 dní s All Inclusive za 5 990 Kč!

Rhodos (Hotel Hermes Studios Clever 3*)
za 5 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 6. 6. - 13. 6. 2019
doprava z Ostravy
Zobrazit nabídku
Řecko: Rhodos z Ostravy na 8 dní s All Inclusive za 5 990 Kč!

Hotel Hermes Studios Clever se nachází v oblasti Falikari na řeckém ostrově Rhodos. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 1000 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem osvěžujících 22 °C. Měna - Euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná spíše pro nenáročnou klientelu a mladé lidi, kteří preferují dovolenu v přátelské uvolněné atmosféře.

Vybavení hotelu: recepce, trezor, restaurace (s poskytováním programu All inclusive v cca 150 m vzdáleném hotelu).

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, balkón nebo terasa, klimatizace, trezor, kuchyň s mini ledničkou.

Rhodos je znám, jako většina řeckých ostrovů, svou nádhernou přírodou s čistými plážemi, průzračným mořem a mnoha historickými památkami.

Tipy na výlety: ostrov Simi, kostel sv. archanděla Michaela, ruiny hradu sv. Jana, jeskyně Koumellos, akropole Lindos, hrady Monolithos a Kritina, maják Prasonisi, opuštěný kláštěr Saint Mark, antické město Kamiros, pláže Mavos Kavos či Fourni.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů