Kiotari od 10 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Rhodos z Prahy na 13 dní s polopenzí za 8 990 Kč! Sleva 50 %! Odlet již 12. 7. 2019!

Kiotari (Hotelový komplex Kabanari Bay 3*)
za 8 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 12. 7. - 24. 7. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Rhodos z Prahy na 13 dní s polopenzí za 8 990 Kč! Sleva 50 %! Odlet již 12. 7. 2019!

Hotelový komplex Kabanari Bay se nachází v oblasti Kiotari na řeckém ostrově Rhodos. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 100 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem osvěžujících 24 °C. Měna - Euro. Časový posun + 1 hodina. 

Vybavení hotelu: recepce, trezor (za poplatek), restaurace, bar, hřiště, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi připojení v lobby zdarma.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén, balkón nebo terasa, klimatizace, trezor, kuchyň s mini ledničkou.

Rhodos je znám, jako většina řeckých ostrovů, svou nádhernou přírodou s čistými plážemi, průzračným mořem a mnoha historickými památkami.

Tipy na výlety: ostrov Simi, kostel sv. archanděla Michaela, ruiny hradu sv. Jana, jeskyně Koumellos, akropole Lindos, hrady Monolithos a Kritina, maják Prasonisi, opuštěný kláštěr Saint Mark, antické město Kamiros, pláže Mavos Kavos či Fourni.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů