Řecko: Rhodos z Prahy na 8 dní s All Inclusive za 8 390 Kč! Sleva 54 %!

Rhodos (Hotel Fakira Clever)
za 8 390 Kč
prodejce Invia.cz
termín 26. 9. - 3. 10.
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Řecko: Rhodos z Prahy na 8 dní s All Inclusive za 8 390 Kč! Sleva 54 %!

Třihvězdičkový Hotel Farkia Clever se nachází v klidné části oblíbené turistické oblasti Faliraki na řeckém ostrově Rhodos. Krátkou procházkou od hotelu naleznete obchody se suvenýry, restaurace, taverny a kavárny. Přibližně 500 metrů od hotelu se nachází supermarket. K dispozici je zahrada s grilem.

Zájezd zahrnuje All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, přes den občerstvení. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně. 

dvojlůžkových pokojích je k dispozici koupelna se sociálním zařízením, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady, trezor (za poplatek), klimatizace (za poplatek), Wi-Fi připojení (za poplatek), satelitní TV, kuchyňský kout a chladnička.

Písečná pláž se nachází cca 1,5 km od hotelu. Na pláži je možnost využití vodních sportů. Polovina ze studií či apartmánů mají také k dispozici vlastní bazén + bazény v hotelech, kam dochází na all inclusive.

    Zájezd je letecky z Prahy, hotel je výborně hodnocený body 8,8 a je zde jedinečná sleva 54 %. Využijte tento akční Last Minute!

    Marquette

    Marquette


    Ohlídejte si nové akční nabídky

    Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.