Pythagorion od 11 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Samos z Prahy na 7 nocí za 4 990 Kč! Odlet již 19. 9. 2019!

Pythagorion (Studia Nikos 2*)
za 4 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 19. 9. - 26. 9. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
Zobrazit nabídku
Řecko: Samos z Prahy na 7 nocí za 4 990 Kč! Odlet již 19. 9. 2019!

Studia Nikos se nachází poblíž přístavního městečka Pythagorion na řeckém ostrově Samos. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v okolí hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem příjemných 24 °C. Měna – euro. Časový posun +1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení studií: vlastní sociální zařízení, balkon či terasa, trezor, klimatizace, kuchyňský kout.

Samos, jeden z řeckých ostrovů. Místo ideální k odpočinku, vychutnáte si zde báječnou řeckou kuchyni v místních taverničkách s typickou řeckou hudbou. Na ostrově můžete navštívit nespočet antických památek a odpočinout si na mnoha krásných pláží.

Tipy na výlety: ruiny hradu Lykourgos Logothetis, město Vathy a Pythagorion, Heraion, Eupalinův tunel, kostel Agios Spyridon, Karlovassi, Waterfalls of Potami, vinařská vesnice Vourliotes, Pythagorova jeskyně.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů