Kinyra od 15 989 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Thassos z Ostravy na 11 nocí s polopenzí za 11 990 Kč! Odlet 26. 7. 2019!

Kinyra (Hotel Sylvia Beach 3*)
za 11 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 26. 7. - 6. 8. 2019
doprava Letecky z Ostravy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Thassos z Ostravy na 11 nocí s polopenzí za 11 990 Kč! Odlet 26. 7. 2019!

Hotel Sylvia Beach se nachází ve stejnojmenném městečku na řeckém ostrově Thassos. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 50 m. Restaurace, bary či nákupní možnosti jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem osvěžujících 23 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, bazén, bar, dětské hřiště, Wi-Fi, slunečníky a lehátka u bazénu, dětská postýlka zdarma na vyžádání, zahrada s posezením.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, balkon či terasa, lednice, telefon, klimatizace zdarma, TV.

Thassos je známý svou různorodostí. Jsou tu krásné pláže, průzračné moře, mnoho památek i hory. Po celém pobřeží vede cca 100 km dlouhá silnice. Při zapůjčení auta jej můžete během pobytu projet celý.

Tipy na výlety: vesnička Panagia, klášter Archanděla Michaela, lodní výlety se šnorchlováním na širém moři, výlet džípem do hor, k vodopádům a jezerům ve vnitrozemí, nejvyšší hora ostrova Ypsarion (1208 m. n. m.)

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů