Řecko od 4 075 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Thassos z Prahy na 11 nocí s polopenzí za 13 090 Kč! Odlet 26. 7. 2019!

Skala Rachoni (Aegean Sun 3*+)
za 13 090 Kč
prodejce Invia.cz
termín 26. 7. - 6. 8. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Thassos z Prahy na 11 nocí s polopenzí za 13 090 Kč! Odlet 26. 7. 2019!

Hotel Aegean Sun se nachází poblíž letoviska Skala Rachoniou na řeckém ostrově Thassos. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 60 m. Restaurace, bary či nákupní možnosti jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem osvěžujících 24 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, TV místnost, jídelna, bar, zahrada, bazén s vířivkou, dětský bazén, lehátka, slunečníky u bazénu i na pláži (zdarma), bar na pláži, stolní tenis, parkování.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, balkon či terasa, kuchyňský kout, lednice, telefon, klimatizace zdarma, TV.

Thassos je známý svou různorodostí. Jsou tu krásné pláže, průzračné moře, mnoho památek i hory. Po celém pobřeží vede cca 100 km dlouhá silnice. Při zapůjčení auta jej můžete během pobytu projet celý.

Tipy na výlety: vesnička Panagia, klášter Archanděla Michaela, lodní výlety se šnorchlováním na širém moři, výlet džípem do hor, k vodopádům a jezerům ve vnitrozemí, nejvyšší hora ostrova Ypsarion (1208 m. n. m.)

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů