Skala Prinos od 18 590 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Thassos z Prahy na 8 dní/ 7 nocí s polopenzí za 11 990 Kč! Odlet 6. července!

Skala Prinos (Artemis 3*)
za 11 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 6. 7. - 13. 7. 2020
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Řecko: Thassos z Prahy na 8 dní/ 7 nocí s polopenzí za 11 990 Kč! Odlet 6. července!

Hotel Artemis se nachází nedaleko letoviska Skala Prinos na řeckém ostrově Thassos. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 80 m. Restaurace, bary či nákupní možnosti jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem osvěžujících 24 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, bazén, bar, trezor, Wi-Fi ve veřejných prostorách, slunečníky a lehátka u bazénu, stolní tenis.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, balkon či terasa, lednice, telefon, klimatizace zdarma, TV.

Thassos je známý svou různorodostí. Jsou tu krásné pláže, průzračné moře, mnoho památek i hory. Po celém pobřeží vede cca 100 km dlouhá silnice. Při zapůjčení auta jej můžete během pobytu projet celý.

Tipy na výlety: vesnička Panagia, klášter Archanděla Michaela, lodní výlety se šnorchlováním na širém moři, výlet džípem do hor, k vodopádům a jezerům ve vnitrozemí, nejvyšší hora ostrova Ypsarion (1208 m. n. m.)

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 299 Kč a z Brna za 199 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů