Thassos od 6 552 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Thassos z Prahy na 8 dní s polopenzí za 7 490 Kč!

Thassos (Hotel Sylvia Beach 3*)
za 7 490 Kč
prodejce Invia.cz
termín 17. 6. - 24. 6. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Thassos z Prahy na 8 dní s polopenzí za 7 490 Kč!

Hotel Sylvia Beach se nachází ve stejnojmenném městečku na řeckém ostrově Thassos. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 50 m. Restaurace, bary či nákupní možnosti jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem osvěžujících 23 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, bazén, bar, dětské hřiště, Wi-Fi, slunečníky a lehátka u bazénu, dětská postýlka zdarma na vyžádání, zahrada s posezením.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, balkon či terasa, lednice, telefon, klimatizace zdarma, TV.

Thassos je známý svou různorodostí. Jsou tu krásné pláže, průzračné moře, mnoho památek i hory. Po celém pobřeží vede cca 100 km dlouhá silnice. Při zapůjčení auta jej můžete během pobytu projet celý.

Tipy na výlety: vesnička Panagia, klášter Archanděla Michaela, lodní výlety se šnorchlováním na širém moři, výlet džípem do hor, k vodopádům a jezerům ve vnitrozemí, nejvyšší hora ostrova Ypsarion (1208 m. n. m.)

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Sally
legenda
Sally
před 5 lety
Sally
před 5 lety

Thassos je takový "komorní" ostrov. Velký asi jako Praha, a to jak obvodem, tak i plošně. Asi tak, dá se objet za jeden den, ale mi to měli rozdělené do tří dnů, a to západní pobřeží, východní pobřeží a pak ještě dokola. Jeden den džípama do vnitrozemí do kouzelné vesničky Kastro do taverny u Kostase (kdo tam nebyl, jako by nebyl na Thassosu ). Spousta krásných pláží Golden Beach, Paradise (pro děti vynikající) Livadi a Batis Beach, Artemis Beach, Astris, Potos, Aliki (koupání u vykopávek), Limenaria a další. Diovo oko Giali doporučujeme pouze po ránu nebo po dešti. Toto přírodní jezírko nemá přirozenou výměnu vody, nejsou v blízkosti toalety, takže umaštění koupající a ............. Stojí za to se podívat, ale do vody až po zhodnocení s porovnání barvy vody v moři a v jezírku, potom se rozhodnout.
Cos se týče měst tak stojí za to hlavní město Limenas a pak Kazaviti, Limenaria, Panagia, krásné městečko Theologos, klášter Archangelou Michal, Rachoni.
Zelený ostrov Thassos určitě nezklame

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů