Limenaria od 8 890 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Thassos z Prahy v červenci na 12 dní se snídaněmi za 13 990 Kč!

Limenaria (Studia Giannikis 3*)
za 13 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 3. 7. - 14. 7. 2020
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Řecko: Thassos z Prahy v červenci na 12 dní se snídaněmi za 13 990 Kč!

Studia Giannikis se nachází poblíž letoviska Limenaria na řeckém ostrově Thassos. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 800 m. Restaurace, bary či nákupní možnosti jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem osvěžujících 24 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bazén, slunečníky u bazénu i na pláži (zdarma), Wi-Fi, dětský koutek, plážový volejbal.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, balkon či terasa, kuchyňský kout, lednice, telefon, klimatizace zdarma, TV, trezor ( 2€/den), dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Thassos je známý svou různorodostí. Jsou tu krásné pláže, průzračné moře, mnoho památekhory. Po celém pobřeží vede cca 100 km dlouhá silnice. Při zapůjčení auta jej můžete během pobytu projet celý.

Tipy na výlety: vesnička Panagia, klášter Archanděla Michaela, lodní výlety se šnorchlováním na širém moři, výlet džípem do hor, k vodopádům a jezerům ve vnitrozemí, nejvyšší hora ostrova Ypsarion (1208 m. n. m.)

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů