Kréta od 9 519 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko z Prahy, 8 dní, bez stravy, 5190 Kč, sleva 52 %

Kréta (Anelin)
za 5 190 Kč
prodejce Invia.cz
termín 4.9. - 11.9.2018
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko z Prahy, 8 dní, bez stravy, 5190 Kč, sleva 52 %

Hotel Anelin se nachází na velmi oblíbeném řeckém ostrově Kréta v oblasti Kato Gouves. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 120 m, taverny či různé nákupní možnosti jsou v těsné blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem 25 °C. Časový posun + 1 hodina. Platí se zde eury. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

V ceně (5190 Kč) zájezdu jsou například lehátka a slunečníky u bazénu, animační programy pro děti i dospělé a Wi-Fi u bazénu a v restauraci. Pokoj je standardně vybaven klimatizací (za poplatek), vlastním sociálním zařízením, televizí, miniledničkou a balkonem.

Na Krétě si lze půjčit auto a ostrov procestovat, na své si ale přijdou i ti, kteří tu možnost nemají. V oblasti Kato Gouves je mnoho mnoho míst, která lze navštívit i bez auta. Tipy na výlety: Muzeum krétského folkloru, výlet vláčkem, Kostel Sv. Konstantina, Krétské akvárium, Dino park a mnoho krásných písečných pláží.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů