Kréta od 9 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko z Prahy, 8 dní, bez stravy, 5190 Kč, sleva 52 %

Kréta (Anelin)
za 5 190 Kč
prodejce Invia.cz
termín 4.9. - 11.9.2018
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko z Prahy, 8 dní, bez stravy, 5190 Kč, sleva 52 %

Hotel Anelin se nachází na velmi oblíbeném řeckém ostrově Kréta v oblasti Kato Gouves. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 120 m, taverny či různé nákupní možnosti jsou v těsné blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem 25 °C. Časový posun + 1 hodina. Platí se zde eury. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

V ceně (5190 Kč) zájezdu jsou například lehátka a slunečníky u bazénu, animační programy pro děti i dospělé a Wi-Fi u bazénu a v restauraci. Pokoj je standardně vybaven klimatizací (za poplatek), vlastním sociálním zařízením, televizí, miniledničkou a balkonem.

Na Krétě si lze půjčit auto a ostrov procestovat, na své si ale přijdou i ti, kteří tu možnost nemají. V oblasti Kato Gouves je mnoho mnoho míst, která lze navštívit i bez auta. Tipy na výlety: Muzeum krétského folkloru, výlet vláčkem, Kostel Sv. Konstantina, Krétské akvárium, Dino park a mnoho krásných písečných pláží.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů