Thassos od 5 076 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko z Prahy na 11 nocí za 5990 Kč, snídaně v ceně

Thassos (Potos 3*)
za 5 990 Kč
prodejce CK Alexandria
termín 07. 9. - 18. 9. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko z Prahy na 11 nocí za 5990 Kč, snídaně v ceně

Hotel Potos se nachází ve stejnojmenném městěčku na řeckém ostrově Thassos. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 200 m. Restaurace, bary či nákupní možnosti jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem osvěžujících 23 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Do vybavení hotelu patří restaurace, bazén, bar, dětské hřiště, Wi-Fi, slunečníky a lehátka u bazénu, dětská postýlka zarma na vyžádání. Standardním vybavením pokoje je sprcha a WC, balkon či terasa, lednice, telefon, klimatizace zdarma, TV a trezor.
Thassos je známý svou různorodostí. Jsou tu krásné pláže, průzračné moře, mnoho památek i hory. Po celém pobřeží vede cca 100 km dlouhá silnice. Při zapůjčení auta jej můžete během pobytu projet celý.

Tipy na výlety: vesnička Panagia, klášter Archanděla Michaela, lodní výlety se šnorchlováním na širém moři, výlet džípem do hor, k vodopádům a jezerům ve vnitrozemí, nejvyšší hora ostrova Ypsarion (1208 m. n. m.)

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů