Thassos od 10 492 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko z Prahy na 11 nocí za 5990 Kč, snídaně v ceně

Thassos (Potos 3*)
za 5 990 Kč
prodejce CK Alexandria
termín 07. 9. - 18. 9. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku

Jdete pozdě... Podívejte se na podobné nabídky

Nastavte si hlídač akcí a výhodné nabídky vám neuniknou!

Řecko z Prahy na 11 nocí za 5990 Kč, snídaně v ceně

Hotel Potos se nachází ve stejnojmenném městěčku na řeckém ostrově Thassos. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 200 m. Restaurace, bary či nákupní možnosti jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem osvěžujících 23 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Do vybavení hotelu patří restaurace, bazén, bar, dětské hřiště, Wi-Fi, slunečníky a lehátka u bazénu, dětská postýlka zarma na vyžádání. Standardním vybavením pokoje je sprcha a WC, balkon či terasa, lednice, telefon, klimatizace zdarma, TV a trezor.
Thassos je známý svou různorodostí. Jsou tu krásné pláže, průzračné moře, mnoho památek i hory. Po celém pobřeží vede cca 100 km dlouhá silnice. Při zapůjčení auta jej můžete během pobytu projet celý.

Tipy na výlety: vesnička Panagia, klášter Archanděla Michaela, lodní výlety se šnorchlováním na širém moři, výlet džípem do hor, k vodopádům a jezerům ve vnitrozemí, nejvyšší hora ostrova Ypsarion (1208 m. n. m.)

misaaamisa

misaaamisa


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů