Planos od 9 680 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Zakynthos z Ostravy na 10 nocí za 8 950 Kč! Odlet 13. 8. 2019!

Planos (Studia Katarini 1*)
za 8 950 Kč
prodejce Invia.cz
termín 13. 8. - 23. 8. 2019
doprava Letecky z Ostravy
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Zakynthos z Ostravy na 10 nocí za 8 950 Kč! Odlet 13. 8. 2019!

Studia Katarini se nachází v letovisku Tsilivi na řeckém ostrově Zakynthos. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 200 m od hotelu. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 32 °C a teploty vody kolem příjemných 26°C. Měna – euro. Časový posun +1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení studií: apartmány s oddělenými ložnicemi pro dvě osoby, kuchyňský kout, balkon, obývací část, sociální zařízení.

Zakynthos je známý bělostnými plážemi a průzračným tyrkysovým mořem. Je ideálním místem k odpočinku pro všechny věkové kategorie.

Tipy na výlety: přírodní lázně Xigia, vyhlídka Bóchali, pláž Navágio, vesnička Volimes, Modré jeskyně, lisovna oliv Aristeon.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů