Laganas od 11 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Zakynthos z Prahy na 11 nocí s polopenzí za 12 710 Kč! Odlet 20. 9. 2019!

Laganas (Penzion Niki 2*+)
za 12 710 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 20. 9. - 1. 10. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
Zobrazit nabídku
Řecko: Zakynthos z Prahy na 11 nocí s polopenzí za 12 710 Kč! Odlet 20. 9. 2019!

Penzion Niki se nachází v letovisku Laganas na řeckém ostrově Zakynthos. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 30 m od hotelu. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem příjemných 23 °C. Měna – euro. Časový posun +1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení studií: vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením, balkon či terasa, TV, Wi-Fi připojení zdarma, trezor a klimatizace za poplatek. 

Zakynthos je známý bělostnými plážemi a průzračným tyrkysovým mořem. Je ideálním místem k odpočinku pro všechny věkové kategorie.

Tipy na výlety: přírodní lázně Xigia, vyhlídka Bóchali, pláž Navágio, vesnička Volimes, Modré jeskyně, lisovna oliv Aristeon.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů