Amoudi od 18 190 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Zakynthos z Prahy na 8 dní s polopenzí za 8 990 Kč!

Amoudi (Studia Amoudi 3*)
za 8 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 3. 7. - 10. 7. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Zakynthos z Prahy na 8 dní s polopenzí za 8 990 Kč!

Studia Amoudi se nachází v letovisku Amoudi na řeckém ostrově Zakynthos. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 160 m od ubytování. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem příjemných 23°C. Měna – euro. Časový posun +1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Ubytování: vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením, rychlovarná konvice, chladnička, TV, Wi-Fi připojení, klimatizace a trezor za poplatek, balkon či terasa. Součástní hotelu je i bazén a dětské hřiště.

Zakynthos je známý bělostnými plážemi a průzračným tyrkysovým mořem. Je ideálním místem k odpočinku pro všechny věkové kategorie.

Tipy na výlety: přírodní lázně Xigia, vyhlídka Bóchali, pláž Navágio, vesnička Volimes, Modré jeskyně, lisovna oliv Aristeon.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů