Řecko od 2 639 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Zakynthos z Prahy na 8 dní za 4 990 Kč!

Amoudi (Studia a apartmány Panorama (Am) 2*+)
za 4 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 12. 6. - 19. 6. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Zakynthos z Prahy na 8 dní za 4 990 Kč!

Studia a apartmány Panorama se nachází v letovisku Amoudi na řeckém ostrově Zakynthos. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 130 m od ubytování. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem příjemných 23°C. Měna – euro. Časový posun +1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Ubytování: vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením, rychlovarná konvice, chladnička, TV, Wi-Fi připojení, klimatizace a trezor za poplatek, balkon či terasa., krásná zahrada.

Zakynthos je známý bělostnými plážemi a průzračným tyrkysovým mořem. Je ideálním místem k odpočinku pro všechny věkové kategorie.

Tipy na výlety: přírodní lázně Xigia, vyhlídka Bóchali, pláž Navágio, vesnička Volimes, Modré jeskyně, lisovna oliv Aristeon.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů