Laganas od 10 190 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Zakynthos z Prahy v září na 10 nocí za 7 990 Kč!

Laganas (Penzion Blue Waves 3*+)
za 7 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 10. 9. - 20. 9. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
Zobrazit nabídku
Řecko: Zakynthos z Prahy v září na 10 nocí za 7 990 Kč!

Penzion Blue Waves se nachází v letovisku Laganas na řeckém ostrově Zakynthos. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 20 m od hotelu. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem příjemných 23°C. Měna – euro. Časový posun +1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení apartmánů: vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením, balkón či terasa, TV, Wi-Fi připojení zdarma v restauraci (na pokoji za poplatek), trezor a klimatizace za poplatek.

Zakynthos je známý bělostnými plážemi a průzračným tyrkysovým mořem. Je ideálním místem k odpočinku pro všechny věkové kategorie.

Tipy na výlety: přírodní lázně Xigia, vyhlídka Bóchali, pláž Navágio, vesnička Volimes, Modré jeskyně, lisovna oliv Aristeon.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů