Laganas od 12 211 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Zakynthos z Prahy v září na 10 nocí za 8 990 Kč!

Laganas (Penzion Niki 2*+)
za 8 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 10. 9. - 20. 9. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Řecko: Zakynthos z Prahy v září na 10 nocí za 8 990 Kč!

Penzion Niki se nachází v letovisku Laganas na řeckém ostrově Zakynthos. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 30 m od hotelu. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem příjemných 25°C. Měna – euro. Časový posun +1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení studií: vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením, balkon či terasa, TV, Wi-Fi připojení zdarma, trezor a klimatizace za poplatek. 

Zakynthos je známý bělostnými plážemi a průzračným tyrkysovým mořem. Je ideálním místem k odpočinku pro všechny věkové kategorie.

Tipy na výlety: přírodní lázně Xigia, vyhlídka Bóchali, pláž Navágio, vesnička Volimes, Modré jeskyně, lisovna oliv Aristeon.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů