S Regiojetem po Evropě s 50% slevou

sleva 50%
S Regiojetem po Evropě s 50% slevou

Český dopravce Regiojet spouští dvoudenní akční nabídku, kdy můžete cestovat do vybraných destinací v Polsku, Francii, Německu, Švýcarsku a Dánsku za polovic.

Vypadá to, že s novým rokem se roztrhl pytel s nabídkami autobusových dopravců. Aktuálně nabízí společnost Regiojet jízdenky do vybraných destinací po Evropě s 50% slevou. Můžete se tak vydat do Polska, Francie, Německa, Švýcarska či Dánska a výrazně ušetřit oproti běžným tarifům.Akce bude spuštěna od půlnoci 17. ledna a ukončena o 48 hodin později. Máte tedy k dispozici dva dny na využití této zajímavé nabídky. Další podmínkou je pak nutnost odjezdu nejpozději 18. února.Nejvíce akčních destinací najdete u odjezdů z Prahy, z Ostravy pak můžete za necelou stokorunu vyrazit do Polska. Kompletní přehled slev najdete níže:

Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů