S Voloteou letí děti ZDARMA

Děti do 12 let zdarma

Jdete pozdě... Podívejte se na podobné nabídky

Nastavte si hlídač akcí a výhodné nabídky vám neuniknou!

S Voloteou letí děti ZDARMA

Chystáte se na rodinnou dovolenou? Pak je pro vás ideální nabídka společnosti Volotea, ve které můžete využít bezplatných letenek pro vaše ratolesti.

Španělská nízkonákladová společnost Volotea přichází s další ze svých zajímavých nabídek, kterou ocení zejména všichni rodiče. Děti do 12 let letící s rodiči totiž mají letenku zcela zdarma.Nabídka se vztahuje na všechny lety do všech destinací při zakoupení do 13. 4., tedy tohoto pátku (včetně). 

Omezení

Omezení vztahující se k této nabídce jsou dvě:1. Tuto akci nelze kombinovat s žádnou jinou akcí nabízenou společností.2. Na jednoho dospělého cestujícího smí zdarma cestovat pouze jedno dítě. Pokud tak poletí čtyřčlenná rodina, děti mají letenky zcela zdarma. V případě pětičlenné rodiny pak jednomu dítěti letenku musíte zaplatit. Stejně tak pokud poletí jen jeden rodič se dvěma dětmi.

Diplom za první let

Pokud se navíc jedná o první let vašeho dítěte, můžete mu dopřát diplom jako vzpomínku na tuto jedinečnou událost.Věříme, že vzhledem k povaze a podmínkám této akce, se jedná o lákavou a ojedinělou rodinnou nabídku, které by bylo škoda nevyužít.

Tipař

Tipař


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.