Kyrenia od 14 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Severní Kypr na 8 dní s polopenzí za 9 880 Kč

Kyrenia (HOTEL CLUB SIMENA 3*)
za 9 880 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 20. - 27. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Severní Kypr na 8 dní s polopenzí za 9 880 Kč

Hotel Club Simena se nachází v oblasti Kyrenie na Severním Kypru. Pláž s oblázky je vzdálena cca 2 km - kyvadlová doprava zdarma. Restaurace a obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem příjemných 25 °C. Měna - Turecká lira. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, bary, bazén, dětský bazén a hříště, zahrada, Wi-Fi, biliár, hlídání dětí, masáže a sauna za poplatek.

Vybavení pokoje: pokoje jsou v jednopodlažních nebo dvoupodlažních vilkách, koupelna s WC, fén, lednice, rychlovarná konvice, telefon, TV.

Severní Kypr je známý svou rozmanitostí. Jsou tu nádherné pláže, průzračné moře, mnoho památek i hory. 

Tipy na výlety: pláže 5 miles beach a Escape, Kyrenia (město, hrad, hory), zříceniny hradů St. Hilarion a Buffavento, horská vesnička Bellapais, město duchů Varosha nebo poloostrov Karpaz.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů