Moravské Toplice od 3 090 Kč
Zobrazit zájezdy

Slovinsko po vlastní ose na 5 dní a s polopenzí za 4 959 Kč

Moravské Toplice (Bungalovy Prekmurska Vas 3*)
za 4 959 Kč
prodejce CK Alexandria
termín 17. - 21. 10. 2018
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená v přírodě
Zobrazit nabídku
Slovinsko po vlastní ose na 5 dní a s polopenzí za 4 959 Kč

Bungalovy Prekmurska Vas se nacházejí v oblíbené lázeňské oblasti Moravské Toplice. Vzdálenost do termálních lázní Terme 3000 je cca 150 m a vstup je zdarma. Měna - euro. Přes den se teploty pohybují kolem 22 °C a v noci kolem 8 °C. 1 dítě do 6 let pobyt a strava zdarma.

Vybavení objektu: restaurace, hřiště, termální lázně, fitness, vodní aerobik, za poplatek: půjčovna kol, golfové hřiště, tenisové a badmintonové kurty, sauny.

Vybavení bungalovů: sprcha, WC, fén, TV, telefon, rádio, možnost přistýlky.

Tipy na výlety: lázně Terme 3000, vesnice Bogojina, Filovci a Beltinci, regionální muzeum, památník obětem války a tropická zahrada v Murske Sobotě, hrad Soboški Grad.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů