Benalmadena od 8 559 Kč
Zobrazit zájezdy

Španělská Benalmádena z Prahy či Vídně na 6 dní za 6 282 Kč, sleva 48 %

Benalmadena (Bali 3*)
za 6 282 Kč
prodejce Invia.cz
termín 25. 11. - 30. 11. 2018
doprava Letecky z Prahy, z Vídně
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Španělská Benalmádena z Prahy či Vídně na 6 dní za 6 282 Kč, sleva 48 %

Hotel Bali se nachází ve městě Benalmádena - cca 12 km od Malagy. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 250 m. Vzdálenost do centra města je cca 500 m. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 21 °C a teploty vody kolem osvěžujících 18 °C. Měna - Euro. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, bary , kavárna, společenská místnost, kiosek, recepce, klimatizace, dětské hříště, možnost sjednání půjčení auta, 2 bazény, dětský bazén, parkoviště, garáže, prádelna, směnárna, trezor, Wi-Fi, biliár, stolní tenis, herní místnost, šipky.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, fén, TV, telefon, klimatizace, Wi-Fi, balkon, trezor.

Benalmádena bývala malá rybářská vesnička, v současnosti patří mezi rušnější a turisty velmi oblíbená letoviska. Je známa především pro své krásné několikakilometrové písečné pláže či malé romantické plážičky mezi útesy.

Tipy na výlety: města Torremolinos či Malaga, Motýlí park, krásné starodávné kostely, park Parque De La Paloma, čtvrť Benalmadena Pueblo, delfinárium Selwo Marina, památník K. Kolumba Castillo de Colomares.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů